Řecké pláže

Kefalonie a pláž Myrthos

Pláže Kréty

Lefkada

Nádherný ostrov na západním pobřeží Řecka kde si jistě vyberete z mnoha pláží. Jednou z nejvíce proslulých je pláž Myrthos která je pro svou krásu považována mezi nejvíce atraktivní.
Největší a nejjižněji položený ostrov Řecka nabízí vše co si lze jen přát. Milovníci historie si zde přijdou na své a také pánové zde mají mnoho možností pro bohatý program.
Město Lefkadu můžeme najít na západním břehu Řecka a mezi nejnavštěvovanější místa zde patří přístav o jméně Katsiki. Najdeme zde jednu z nejkrásněších pláží Řecka.

Athény

Navagio pláž

Korfu

Athény jsou svázány Řeckou mytologií a pro milovníky historie je to ideální místo pro strávení dovolené.  Mezi nejvíce navštěvované památky patří chrám Acropolis který stojí na posvátné skále po tisíciletí.
Nádherně bílá pláž v modrém odlesku moře kde si každý příznivec adrenalinu přijde na své. Pláž najdeme na ostrově Zakynthos který je vzdálen od pobřeží pouhou hodinu plavby lodí.
Korfu je ideální místo pro rodinnou dovolenou kde si všichni najdou zábavu. Najdeme zde nejen pláže ale také bohatou historii i velký výběr míst k posezení u vínka.
Navagio pláž
Ta je pouze jediná
Okoukněte tuto přenádhernou pláž která reprezentuje Řecko a uvidíte, že se zde rozhodně nudit nebudete. Pro odvážlivce bych doporučil skoky ze skály s výborným výhledem na dívky na pláži které vás budou obdivovat.

Řecká mytologie a poznávání kultury bude pro vás opravdový zážitek.

Lindos a Rhodes

Elafonisi na Krétě

Pláže Kos

 Město Lindos na ostrově Rhodes nabízí úžasnou podívanou na pobřeží kde je k nalezení spoustu pláží a také kulturních památek které můžete spatřit pouze v Řecku. Přeji příjemné posezení v místní hospůdce.
Nádherné a nekončící pláže se spoustou dobrot z moře vytažených. Prostě idylka ve dvou pro ty kteří mají rádi svůj klid.
Rušný ostrov kde najdeme od všeho více nežli jsme čekali. Od  bohatého nočního života přes turistiku po sportovní vyžití. Také jsou zde k nalezení ty nejkrásnější dívky pod sluncem a to i na místních plážích.

Lesbos a pláž Petra

Chalkidiki

Pláže Mikonosu

Ostrov Lesbos má pro svůj název určitě své kouzlo. V současnosti jsou na ostrově nepokoje ale najdeme zde i pláž Petru kde nejspíše pro název ostrova jsou dívky zcela vyhraněné.
Tato oblast a její tři poloostrovy nabízí úžasné panorama pláží a rozhodně se nedá popsat pouze v těchto pár větách. Prostě to musíte zažít.
 Krásný ostrov uprostřed moře který je ideální místo pro rodinnou dovolenou. Dlouhé pláže Mikonosu a také klidný pobyt je to proč sem lidi zavítají.