Pláže Chorvatska

Brač a Zlatnij Rat

Korčula

Krk a pláž Baška

Plážový výběžek který zasahuje do moře. Pláže s nádherně bílým pískem tu najdeme po obou stranách břehu a to o délce 634 metrů. Výběžek tvoří ideální místo pro Windsurfing.
Pláže na ostrově Korčula leží na jižní straně Dalmácie a ty jsou jedny z nejvíce navštěvovaných pláží Chorvatska. Ostrov se v historii proslavil slavným jménem Marco Polo který se zde roku 1254 narodil.
Ideální pláž dlohá 1800 m kde si najdou zábavu všichni. Ostrov Krk nabízí všechny druhy sportu od volejbalu počínaje až po horolezecké výstupy. Najdete zde výborné podmínky pro dovolenou s dětmi.

Hvar

Ostrov Vis

Orebič

Ostrov Hvar najdeme mezi jinými Dalmatinskými ostrovy ovšem pláže na Hvaru mezi nimi vynikají. Hvar je výborné místo pro páry ale také jednotlivci si zde užijí. Bohatý kuturní  život a zábava zde mají spoustu místa.
Ostrov Vis je umístěn více na západ od  Hvaru a tento malý ostrov je ráj pro  odvážlivce kteří se nebojí skočit do velké hloubky. Pláže a dívky jsou zde neméně krásné jako i moře okolo ostrova.
Pláže ostrova Orebič můžeme nalézt nedaleko ostrova Korčula mezi kterými funguje i lodní doprava. Pro ty kteří hledají změnu jsou tyto pláže výborným místem pro přistání.
Kamínky na pláži
Vše a všeho více najdete v Chorvatsku
Pláže zde jsou občas kamenité ale ve dvou se to lépe hledá takže si jistě najdete i tu svou. Pokud jste si  Chorvatsko oblíbili vraťte se na místa a poznejte více z této krásné země.

Chorvatsko vás překvapí  turistickými  a historickými  místy.

Pláže Gradacu

Brela

Makarská Riviéra

Nádherné místo na pobřeží s plážemi plných krásných dívek a žen. Poloostrov je také výborným místem pro rybáře kteří prostě mají rybolov v krvi.
Úžasná pláž která sousedí s městem toho samého jména. Město je nádherným místem a milovníci přírody tu najdou výborné tůry po kraji.
Patří mezi nejvíce navštěvované oblasti kde najdeme od všeho všechno. Rodiče a jejich ratolesti si zde užijí a to pro bohaté  atrakce od skluzavek počínaje až po Bungee Jumping.

Zadar

Poreč

Pláže Rabu

Město Zadar ležící na pobřeží a nabízí nejen pláže plné nádherných holek ale také historii krásného města a spoustu možností výletů po okolí.  Prostě ideální dovolená ve dvou.
Najdeme tu nejen nádherné pláže ale také historii a kulturu s místem sázanou. Mezi nejvíce doporučované místa patří Basilika vystavěná už v 6. století tohoto letopočtu.
Ostrov Rab nabízí nejen spoustu pláží ale hlavně vyžití pro sportovce od turistiky počínaje a potápěním konče. Rab je nádherné a klidné místo pro strávení vaší dovolené.