Pláže Egypta

Sharm el Sheikh

Hurghada

Pláže Marsa Alam u

Sharm el Sheikh leží na rozhraní Suezského a Agabského zálivu a místní pláže jsou nejvíce proslavené pro horký písek a království korálových útesů poblíž.  Pokud sem zavítáte pak zjistíte, že pláže Sharm el Sheika jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Hurghada leží pobíž Sharm el Sheika a to na druhé straně Suezského zálivu. Místo je známé pro trávení rodinné dovolené kde u moře máte možnost zkusit například potápění a ti více zcestovalí si mohou vyjet  i do slavného Luxoru a chrámu Karnak který najdete poblíž.
Marsa Alam najdeme dále na pobřeží a to na jih od Hurghandy. Kromě pláží a úchvatného pobřeží zde nalezneme i Amfiteátr s bohatým kuturním programem. Místo je výborné pro klidnou rodinnou dovolenou.

Taba

El Gouna

Pláže Makadi Bay

Tabu najdeme na začátku Agabského zálivu a kromě pláží a pobřeží zde máme možnost se přeplavit i do Agaby která je rovněž prosluá. Ta  však leží již na straně J ordánska kde najdeme i slavné město Petra .
 Resort El Gouna najdeme pobíž Hurghady a místo je známo pro excluzivní ubytování s výbornými možnostmi sportovního vyžití.  Najdeme zde golf, potápění, kitesurfing a milovníci jachtingu zde mají možnost plaveb k plážím místních ostrůvků.
Makadi Bay najdeme poblíž Hurghandy a toto místo patří pro milovníky slunce a pláží mezi nejoblíbenější. Zábavu zde najdou všichni kteří zde zavítají a tento resort nabízí i výborné podmínky pro hráče golfu.
Hurghadské pobřeží
Ráj pod vodou který by jste zde nečekali
Ti kteří sem zavítají trávit líbánky mají možnost se ponořit nejen do sebe ale i do mořské hladiny kde svět vypadá úplně jinak než na pobřeží.