Pláže Hawaje

Pláže Oahu

Maui

Kauai

Centrum Havajských ostrovů můžeme najít na ostrově Oahu. Ostrov je asi nejvíce navštěvován pro nezapomenutelnou scenérii a také slávu z dob 2 světové války.  Můžeme zde najít přístav Pearl Harbor a pláž Waikiki která leží více na východ od přístavu.
Ostrov Maui najdeme více na východ od pláží a Oahu. Mezi nejvíce populární pláže na ostrově patří pláž Ho Okipa či Lanikai. Pro výlety do okolí vám doporučím i kráter Molokiny či cestu po úbočí hor do malého městečka s názvem Hana.
Ostrov Kauai je naopak více na západ od ostrova Oahu a kromě pláží zde máme možnost spatřit nádherné reliéfy pohoří i kaňonů které určitě stojí  za to navštívit. Mezi nejvíce populární patří Waimea kaňon či Hanakapiai vodopád.

Big Island

Pláže Waikiki

Pláž Ho'okipa

Pláž Waikiki je dlouhá několik kilometrů a na této proslulé pláži  plné krásných holek a dam najdete spoustu zábavy. K Waikiki patří i méně u nás známé pláže které se zde ovšem těší nemenší oblibě. Jsou jimi  San Souci pláž, Kapiolani park či laguna Kahanamoku.
Tuto pláž najdeme na ostrově Maui a ta je proslulým rájem pro surfaře. Na závodech které se tu každým rokem konají jsou ty nejhezčí plážové holky pod sluncem. A ti kteří si rádi zasurfujou tu najdou skvělý vlny a dobrej vítr v zádech.
V překladu Velký Ostrov máme možnost vidět na západ od centra Havaiských ostrovů. Ten je ze všech ostrovů největší a kromě pláží zde najdeme od všeho spoustu. Mezi nevíce oblíbené výety zde patří tůra k činné sopce Kilauea či naopak pro vodní milovníky Kohala vodopády.
                                              Hawajské ostrovy
Jsou pravým rájem na zemi
A místní krásky vám ze samé té lásky dají také květy. Jen nevěřte jim tolik, že je to jen z květů a lásky k západnímu světu a též pro osvětu.