Italské pláže

Toskánsko

Levanto

Pláže Sardínie

Toskánsko patří mezi navštěvované regiony a to hlavně proto, že místní pláže patří k nejpůvabnějším. Tyto i jiné krásy máte možnost vidět na ostrově Elba který leží jen kousek od pobřeží Itálie.
Na pobřeží Levanto máte možnost strávit příjemnou dovolenou s vašimi ratolestmi kde příjemné posezení u vínka a pobyt na pláži bude vaší jedinou starostí.
Sardínie je ostrov a to skoro tak velký jako je i Kypr takže pláží i skalnatých zákoutí zde rozhodně najdeme spoustu. Mezi nejvíce proslulé patří San Giovanni pláž či San Teodoro.

Pláže Bibione

Kalábrie

Anzio

Najdeme zde 8 km dlouhou pláž kde si vaše ratolesti jistě užijí. Pro rodiče tak město nabízí spoustu zábavy a nudit se zde rovněž nebudou. Z města máte možnost si vyjet i do Benátek které najdete  100 km západně na pobřeží.
Kalábrie je rozsáhlá oblast na jihu Itálie a mezi nejvíce navštěvované pláže zde patří pláž Tropea či Roccella Jonica. Na výlety po okolí bych vám doporučil i malé městečko Chianalea di Scilla.
 Pláž Anzio najdeme poblíž Říma a to 50 km jihozápadním směrem. Pokud tedy máte rádi památky a historii můžete si od rušných ulic Říma odpočinout u dobrého grogu a přístavu na pláži.
                                                          Co si vyjet na Sicílii?
V Sicílii na pláži mají holky pré.
Video jasně poukazuje na to aby jste neseděli doma u počítače a šli si raději někde zatrsat.