Pláže Kypru

Pláže Limassolu

Ayia Napa

Nissi Beach Resort

Město které najdeme na jihu Kypru. tato destinace je jednou z nejbohatších na kulturu i architekturu a je to ideální místo pro rodinnou dovolenou i milovníky historie.
Oblast Ayia Napa najdeme více západním směrem od města Limassol a ta je nejvíce známá pro bouřlivá plážová párty kde se můžete totálně uvolnit i najít svůj protějšek.
Poblíž Ayia Napy nebo uvnitř chcete li najdeme i pláž Nissi která patří k nejznámějším plážím Kypru. Milovníci sportu i rodiny s dětmi tu najdou spoustu zábavy.

Larnaca

Pláže Protaras u

Kyrenia

Larnaca je druhé největší město Kypru a najdete zde nejen pláže ale hlavně historii s místem svázanou. Jako tip pro výlet uvedu  Byzantský kostel st. Lazarus či halu Grand Mosque.
Protaras najdeme více na sever od města Larnaca a pro turisty za sluncem a plážemi je to mnohem lepší bod pro přistání. Mezi nejvíce doporučované patří Fig Tree Bay či pláž Konnos.
Kyrenii můžeme najít jako bod na mapě i poblíž města Limassol což vám mohu jen doporučit shlédnout.  Kyrenia je však i oblast na severu Kypru a najdeme zde nejen pláže jako Alagadi Turtle ale hlavně historii s místem svázanou.
                                                     Čisté Moře
To na Kypru rozhodně nechybí
Doporučuji koupat se nejlépe ve dvou jenom tak poznáte jaké má toto moře blahodárné účinky.