Pláže Maledivy

Pláže Soneva

Ostrov Paradise

Pláž Lily

 Soneva a Gili resort je místo které pro svou čistotu moře a pláží kolem bylo uznáno mezi nejpříjemnější místa na zemi.  Zavítání do této oblasti je sice trochu dražší ale pláže poblíž jsou klenotem všech pláží.
Paradise ostrov je umístěn o kousek jižněji od ostrova Lankanfushi a na tomto kilometrovém ostrůvku najdeme nejen nádherné pláže ale i spoustu sportovního vyžití a také výborných restaurací.
Pláže Lily a Resort patří mezi nejexcluzivnější místa a najdete zde úžasný relax s koktejlem v ruce kde moře šumí tichou ozvěnou.

Ostrov Royal

Ostrov Holiday

Pláže ostrova Sun

Ostrov Royal je umístěn jen o něco výše od centra ostrovů na Maledivách a najdeme zde nádherné pláže  plné krásných dívek a žen které netouží po ničem jiném nežli trochu té zábavy.
Patří mezi nejoblíbenější kde si mezi 142 plážemi jistě najdetee tu svou. Ostrov Holiday je ideální místo pro trávení rodinné dovolené kde si každý člen rodiny užije povyražení.
Ostrov Sun zalitý sluncem s koktejem na pláži je ideální pro páry i jednotlivce. Úžasný relax s dívkou po vašem boku vám jistě přinese to kvůli  čemu sem zavítáte.
                                                  Maledivy pobyt
Zjistěte, že Maledivy jsou nepopsatelné
Na tomto videu máte možnost vidět, že tyto čistě bílé pláže jsou opravdovým zážitkem který vás dostane do euforie.