Saychelly pláže

Pláže Praslin u

Mahé

Ostrov La Digue

Ostrov Praslin který najdeme poblíž La Digue  je rozlohou mnohem větší nežli Digue. Nabízí tak spoustu možností pro ubytování a také pláže jsou zde neméně krásné. Pro výlety vám doporučím pláž Anse Lazio či Anse Georgete poblíž resortu zvaného Lemuria.
Mahé najdeme na centrálním ostrově Saychell a mezi nejpůvabnější pláže v okolí patří pláž Anse Royale či Beau Vallon.  Pokud zavítáte na tato místa pak na ně nezapomenete do konce života.
La Digue je malý ostrov a to severozápadním směrem od centra Saychell. Pláže na tomto ostrově jsou považovány za nejpůvabnější a jako reference uvedu pláž Anse Sourced' Argent či Petite Anse.

Beau Vallon

Pláže Bird Islandu

Anse Georgete

Beau Vallon je jezero na centrálním ostrově Saychell a v této lokalitě poblíž Mahé najdeme vše po čem vaše srdce zatouží. A to od překrásných pláží na pobřeží až po kasína v místních hotelích. Přeji veselý pobyt.
V překladu Ptačí ostrov najdeme více na severu od centra Saychell  a kromě ptáků a průzračně čistého moře zde najdeme více než 5 km pláží  které je možné obeplout na malém kayaku ve dvou.
Anse Georgete najdeme poblíž centra Lemuria na ostrově Praslin. Pláže zde jsou jedny z nejpůvabnějších na Saychelách a toto místo nabízí vyžití i pro golfisty. Prostě idylka pro pobyt ve dvou.
                                                    Idylka na Saychelách
Cesta vede na pobřeží kde jen slunce s mořem leží.
Tyto ostrovy předčí veškeré vaše očekávání a kouzelná místa a klid v duši najdou splynutí které tu naleznete.