Pláže Španělska

Katalánsko

Valencie

Pláže Andalusie

Katalánsko je oblast na výchdním pobřeží Španělska ve kterém najdeme i město Barcelonu. Mezi nejznámější památky zde patří muzeum Salvátora Dálího či Basilika La Segrada Familia. Z Barcelony si můžete vyjít i na pláž kde si jde výborně zaplavat.
Valencie je město ale hlavně pobřeží kde můžete nalézt spoustu pláží. Mezi nejvíce navštěvované patří El Cabanyal pláž či La Malvarrosa.  Rodiny zde najdou ideální místo pro dovolenou.
Andalusie je zcela na jihu Španělska a místo je známo pro svá nekonečná pobřeží plná pláží kde si jistě najdete tu svou klidnou pro strávení pikniku a posezení ve dvou. Prostě idylka pro páry i jednotlivce.

Costa Del Sol

Costa Brava

Pláže Mallorky

Costa del Sol najdeme poblíž Andalusie a pláže na pobřeží plné zákoutí jsou jedny z nejvíce populárních v kraji. Pro výlet po okolí vám doporučím vidět město Málaga které je zde hlavní a má i úžasnou pláž k vidění.
Je výborným místem pro vaši dovolenou. Pobřeží Costa Bravy patří k nejvíce navštěvovaným a kromě pláží zde najdeme nádherné reliéfy Pyrenejského pohoří. Vyjet si můžete i do města Barcelony které naleznete poblíž této oblasti.
Mallorka je ostrov který spadá do provicie Španělska a najdeme zde nádherné pláže plné krásných dívek a žen které netouží po ničem jiném nežli trochu té zábavy. Mezi nejpopuárnější pláže zde patří Cala Agula či Cala Domingo.
                                                    Koupání na Mallorce
Má prý blahodárné účinky.
To zjistíte pouze v případě pokud sem zavítáte a vyzkoušíte vodu která tu je i s horkou krví Španělů.